alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
CrossFit® / czerwiec 2018

Przepis na burrito, dorosłość i idealną przyjaźń od Davidsdottir & Thorisdottir

Katrin Davidsdottir i Annie Thorisdottir to jedyne kobiety, którym udało się obronić tytuł The Fittest Women on Earth rok po roku.

I tylko jedna rzecz łączy je mocniej, niż sukces. Jest nią ich przyjaźń.

Legenda CrossFit mówi, że Davidsdottir rozpoczęła treningi w boxie zainspirowana sukcesami Thorisdottir. O tym, a także o wieloletnich sukcesach ‘Dottirs’ rozmawialiśmy tuż przed zawodami CrossFit Games Regionals 2018 – byliśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób dwie dziewczyny pochodzące z kraju liczącego zaledwie 334 tys. mieszkańców, zdominowały tę dyscyplinę sportu, pozostając jednocześnie... bliskimi przyjaciółkami. 

Okazało się, że sekret tkwi ich niezwykłej relacji.

„My się nie inspirujemy. My z siebie czerpiemy" - tłumaczy Katrin Davidsdottir. Sądząc po nieprzerwanym śmiechudobiegającym z pokoju, kiedy są razem, nie ma co z tym polemizować.  

Obejrzyj ten film, by zobaczyć z czego tak śmieją się dziewczyny. I nie zdziw się, jeśli przyjdzie Ci ochota zadzwonić do przyjaciółki, żeby zorganizować 'wieczór burrito' wyłącznie w kobiecym towarzystwie. 

(Aha, jeśli ktoś zna sposób, jak można wkręcić się na 'dziewczyński wieczór burrito' do Davidsdottir i Thorisdottir, to bardzo chętnie go poznamy).

Zobacz majowy występ Davidsdottir i Thorisdottir na zawodach CrossFit Regionals. A później kup rzeczy, które noszą tutaj.

CrossFit® / czerwiec 2018