alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ maj 2018

Fake Off! I'm Perfect [relacja z warsztatów]

Czas najwyższy, aby normalność odzyskała swoją atrakcyjność. Bad hair day, wahania nastroju, rozstępy i wszystko, co pomiędzy nimi... Pora przyjąć do wiadomości fakt, że jesteśmy perfekcyjnie niedoskonali i przywrócić poczucie zadowolenia z siebie i swoich osiągnięć.

Takie założenie przyświeca akcji Fake Off! I'm Perfect, zainicjowanej przez Dominikę Cudę i wspartej przez markę Reebok.

FakeOff

Perfekcyjna niedoskonałość

W piękną majową niedzielę, w zielonej przestrzeni warszawskiego kompleksu Business Garden, odbyło się wyjątkowe spotkanie społeczności Fake Off. W ciepłej, rodzinnej atmosferze, kobiety miały szansę zmierzyć się ze swoimi niedoskonałościami i powiedzieć NIE fałszywym ideałom piękna. 

Spotkanie otworzyła pomysłodawczyni akcji Dominika Cuda, wraz z jej ambasadorką, Karoliną Ito oraz prowadzącą niedzielne spotkanie, coachem i motywatorką, Magdaleną Kowalską.

Ich wystąpienie zapoczątkowało pełną emocji rozmowę, w której głos zabrały niemal wszystkie uczestniczki warsztatów. Oprócz szczerych wyznań o problemach i kompleksach, tego dnia wybrzmiało również wiele pozytywnych, motywujących opowieści.

FakeOff
- Jestem poruszona historiami kobiet, które wzięły udział w akcji. Samonapędzająca się machina wzajemnego wsparcia pokazuje, że kobiety potrafią być dla siebie motorem napędowym, potrafią się do siebie uśmiechać - podkreśla Dominika Cuda, znana fotograf i autorka projektu Fake Off!I’m Perfect.

Piękno jest w każdej z nas

Później przyszedł czas na odpoczynek. W przyjemnym, zielonym otoczeniu, trening relaksacyjny poprowadziła Karolina Erdmann, właścicielka Yoga Beat Studio.

Z kolei lekarz Magdalena Krajewska, znana jako @instalekarz, przedstawiła kilka sposobów na to, jak  racjonalnie dbać o duszę i ciało.

FakeOff

Na zakończenie wydarzenia uczestniczki miały możliwość stanąć przed obiektywem Dominiki Cudy i zachować unikalną pamiątkę z warsztatów. W towarzystwie siostry, przyjaciółek lub same, każda z nich mogła zaprezentować piękno swoich niedoskonałości i stać się częścią kampanii Fake Off! I’m Perfect.

Jak zapowiada pomysłodawczyni, niedzielne warsztaty to nie koniec działań związanych z projektem.

- Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego spotkania. Czas na kontynuację. Bądźcie zwarci i gotowi - dodaje Dominika.

FakeOff

Podczas wydarzenia, o udziale marki Reebok w akcji Fake Off! I’m Perfect opowiedziała Eliza Godzimirska, Brand Activation Manager.

W swojej wypowiedzi podkreśliła, że Reebok wspiera poszukiwanie prawdziwego piękna i potencjału każdej kobiety i tym samym zachęca do czerpania siły z różnorodności i aktywności sportowej. Bo za atrakcyjnością stoi coś więcej niż ciało.

Fake Off! I'm Perfect

Akcja społeczna Fake Off! I’m Perfect ma zwrócić uwagę na kreowanie nierealnych wzorców piękna w mediach społecznościowych.

Na artystycznych fotografiach tworzonych przez pomysłodawczynię akcji, Dominikę Cudę, znane, inspirujące kobiety odważnie pokazują swoje niedoskonałości.

Wśród nich znalazły się popularna trenerka fitness KasiaBigos, dziennikarka Beata Sadowska, a także aktorki Marysia Winiarska i Zosia Zborowska.

Dołączysz? Już wkrótce więcej szczegółów całej akcji. Obserwuj naszego Instagrama @reebokpl i bądź na bieżąco.

/ maj 2018