alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / maj 2018

Pięcioro barwnych artystów opowiada o... kolorach

Zapytaliśmy ambasadorów najnowszej kampanii Reebok Classic x Montana Cans czym jest dla nich kolor i jak definiuje ich wyjątkowy styl.

ROSALIE.

Rosalie x Reebok

Dla Rosalie. kolor od zawsze miał duże znaczenie.

Artystka żongluje kolorami i dobiera barwy w zależności od dnia, chwili i emocji.

Uwielbia bawić się strojem i nie boi się eksperymentować ze stylem.

Lubi jak ubiór stanowi integralną całość i nie da się ukryć, że to właśnie dzięki niemu wyraż a siebie. Na co dzień ubiera się podobnie do tego jak wygląda na scenie.

Jednak najważniejsze dla niej – to pozostać sobą!

Opisując siebie poprzez barwy wybrała: biel, czyli delikatność i emocjonalność, czerń, jako siłę i pewność siebie oraz czerwień - kobiecość i romantyczność.

Jak w kilku zdaniach opisuje swój styl?

Zdecydowanie należy do kobiet, które zamiast spódnicy wolą ubrać szerokie spodnie. A najważniejszym elementem garderoby są sneakersy i okulary przeciwsłoneczne.

Podczas sesji do najnowszej kampanii jej kolorem była ciemna zieleń, która kojarzy jej się z naturą i lasem i przywołuje pozytywne emocje.

 

HOLAK

Holak x Reebok

W jego pracy kolor jest decydujący.

Dlaczego? Bo jak sam określa "jest producentem muzycznym jak z kreskówki", a najlepiej czuje się jako grafik - w obu tych dziedzinach kolor zdecydowanie ma znaczenie.

Posiadanie dla niego indywidualnego stylu, to coś co wychodzi mimochodem. Podstawą jest nieskupianie się na konkretnym stylu, a stawianie na intuicyjne wybory.

Najlepiej czuje się w swoich ubraniach, ale jeżeli miałby wybierać między strojem, który jest wygodny, a tym który wygląda oryginalnie, wybierze ten nieprzeciętny, bo wygląd to część jego pracy, integralna całość i kropka nad „i”.

Kolory, które najlepiej wyrażają jego osobowość, to połączenie czerwieni, żółci i niebieskiego.

 

DAWID KWIATKOWSKI

Dawid Kwiatkowski x Reebok

Kolor dla Dawida to podstawa.

Jest to jedna z form przekazu, tego jak się czuje, jaki ma humor i w jakim miejscu jest w swojej karierze.

Jego kolorem podczas sesji zdjęciowej do najnowszej kampanii Club C x Montana był fioletowy, który Dawidowi kojarzy się z ekspresją i odwagą.

Natomiast posiadanie indywidualnego stylu, według niego, to umiejętność skomponowania stylizacji w „pięć minut” tak, aby wyglądać i czuć się dobrze.

Jak sam twierdzi, strój jest bardzo ważny na scenie.

Uwielbia bawić się modą. Podczas koncertów wybiera zawsze oryginalne stylizacje.

Najważniejsze dla niego, to być ubranym - w swoim stylu, a nie przebranym. Dzięki temu czuje się na scenie swobodnie.

Trzy kolory, które najlepiej opisują jego osobowość, to fiolet, pomarańcz i czerń, bo kojarzą się z odwagą, ekstrawagancją, ale ważne, aby wszystko zachowane było w granicach dobrego stylu.

 

TEN TYP MES

Według Mesa kolor jest bardzo ważny, ponieważ w pewnych sytuacjach gra kolorami jest przyjemna i pozbawiona konsekwencji – jak na przykład ubiór, gdzie można bez problemu łączyć barwy.

W jego zawodzie kolor jest emocją, potrafi współgrać z dźwiękiem – jak w studiu, gdzie oświetlenia LED i dźwięki w bitach, np. zimne syntetyczne pady, synchronizowane są z intensywnie niebieskim oświetleniem.

„Wysoko cenię w ludziach oryginalność. Pomysłowe patenty, które poddają się wyłącznie wyborom autora, a nie wyborom większości. W moim kodeksie konformizm to wstyd, choć oczywiście to się ostatnio zmienia na świecie.” - przyznaje.

Mes poprzez ubiór wyraża siebie. Zazwyczaj stylizację dopasowuje do sytuacji i nastroju.

Opisując siebie kolorami wybrał: czarny, bo oznacza „poważne podejście”, różne rodzaje niebieskiego, ponieważ pasuje do jego oczu i złoty, bo kojarzy się z beztroską.

Co wyróżnia Mesa? Jego styl wynika z tego, co w życiu przeszedł i czego doświadczył. Dlatego, jak sam określa, jest połączeniem dresiarza – czyli mody, która rządziła w jego szkole i eleganta, który kojarzy mu się z wojennymi filmami, w których eleganccy mężczyźni w skórzanych rękawiczkach dyktowali światu jak ma działać.

 

OTSOCHODZI

Otsochodzi x Reebok

Dla Otsochodzi nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o kolor.

Zazwyczaj bazuje na całej palecie barw. Na co dzień buduje stylizacje na neutralnych odcieniach, dodając mocny akcent kolorystyczny, który nadaje charakteru całej reszcie.

Jego paleta to kombinacja bezpiecznych szarości i kontrowersyjnego różu.

Posiadanie indywidualnego stylu, to według Otsochodzi przede wszystkim charakter. Ubrania zdecydowanie wyrażają jego styl, zależą od nastroju.

Opisując siebie poprzez kolor wybrał: pudrowy róż, czerwień i żółty, czyli te odcienie, które, jak sam określa, wybijają się poza rzeczywistość.

Uwielbia bawić się strukturą.

Wybiera stare rzeczy, które sprawnie łączy z czymś świeżym. Stawia na cięcia i customy, dzięki czemu otrzymuje coś, co jest tylko jego - niepowtarzalne i w jednym egzemplarzu!


A dla Ciebie czym jest kolor? Daj nam znać na Instagramie @reebokclassicpolska

Style / maj 2018
Tagi