alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / czerwiec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Ludzie klasyki, którzy burzą stereotypy.

Zdolność wyrażania się poprzez styl leży w Twoim charakterze. Nie obawiasz się przełamywać stereotypów, znasz swoją wartość i potrafisz obronić swój punkt widzenia.

Seria Always Classic wspiera autoekspresję i zawsze pomaga Ci wyróżnić się wśród tłumu. Klasyk podejmuje ryzyko. Istnieje po to, by dać wyraz swoim poglądom.

Do kampanii Always Classic zaprosiliśmy różnorodną grupę artystów i influencerów, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Ci ludzie zmieniają reguły. W sneakerach inspirowanych sylwetką Reebok Classics OG - Classic Leather, Workout, Freestyle i Club C inspirują do przemyśleń, są wierni swojemu powołaniu.

Czasem ich misja to po prostu świeży styl. Częściej - niepowstrzymana determinacja i wibrująca energia. Celebryci tacy jak Gigi Hadid, Rae Sremmurd, Lil Yachty i Miryam Lumpini opowiadają nam o tym, jak odważyli się przełamywać oczekiwania w swojej twórczości.

"Zawsze staram się wyjść ze swojej strefy komfortu - taka postawa to napęd dla kreatywnego rozwoju" - mówi nam Gigi Hadid.

Gigi mówi o przyjaźni z ludźmi, którzy potrafią poszerzać nasz sposób myślenia i inspirować do ciągłych poszukiwań.

"Klasyka łączy ludzi" - tłumaczy. "Czuję się świetnie znajdując wspólny grunt, z kim tylko mogę. A gdy już się pojawia, sprawdzam również, w czym się różnimy".

Duet hip hopowy Rae Sremmurd nie od dziś znany jest z przekraczania granic. Promieniują energią, która zaraża wszystkich wokół; sprawiają, że ludzie dają z siebie więcej, są bardziej kreatywni.

"Odwaga twórcza to sięganie w głąb, aż po najbardziej ekstremalną wersję samego siebie" - mówi Swae Lee.

Bracia pożytkują swoją twórczą energię nie tylko dla muzyki, lecz również w wyborach stylu ich ubrań. Wyróżnia ich prawdziwie nieokiełznany styl.

"Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, w pełni spontanicznymi, dlatego nasz styl jest zawsze świeży i nieoczekiwany" - dodaje Slim Jxmmi. "Możemy wyróżnić się kolorem, albo ekscentrycznym drobiazgiem. To mogą być też wyjątkowe buty, luksusowa koszula czy spodnie - słowem rzecz, której nie znajdziesz byle gdzie. Lubimy uczucie ekskluzywności".

Również Lil Yachty zawsze wyróżniał się niestandardowym sposobem myślenia.  

"Dla mnie, odwaga twórcza to po prostu odwaga ludzka" - tłumaczy Lil Yachty. "Być odważnym to chcieć, mieć energię".

Miryam Lumpini stała się słynna jako artystka tatuażu nie tylko dzięki swoim kompozycjom, lecz także swojej osobowości. Lumpini potrafiła zmienić sposób, w jaki wielu ludzi postrzega tatuaż. Jej prace zbliżają ludzi, przyciągają ich do siebie nawzajem.

"Nazywają mnie 'Doktor Wiedźma', bo moja sztuka ma często terapeutyczny wpływ" - śmieje się Artystka. "Moja specjalność to kolor i wydobywanie z obrazu maksymalnej intensywności" - tłumaczy.

Dla tej grupy artystów, śmiałość to podstawa. Koncentrują się na wyrażaniu siebie, a przy tym dodają twórczej energii wszystkim, którzy są wokół.

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / czerwiec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi