alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / lipiec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Lil Yachty: przepis na niepowtarzalny styl

Klasyka opiera się upływowi czasu i nigdy nie traci na atrakcyjności. Lil Yachty to artysta hip-hopowy, który jest na dobrej drodze, by stać się klasykiem. Podobnie jest z jego stylem.

Lil Yachty wyznacza nowe trendy w branży i przekracza granice gatunku. "To nie jest tak, że zaplanowałem sobie, że wejdę do świata hip-hopu i pozmieniam wszystko błyskawicznie, jakbym malował graffiti. Po prostu byłem sobą" – mówi. 

"Kiedy zacząłem tworzyć muzykę, wielu ludzi próbowało mi wmówić, że podważam zasady hip-hopu. Moja odpowiedź: może to zmiana na lepsze".

Lil Yachty sporo eksperymentuje nie tylko z muzyką, lecz także ze swoim stylem. Jego fani nigdy nie zgadną, czego się mogą po nim spodziewać.

"Musimy otwierać się na każde wyzwanie" – tłumaczy. "A jak być otwartym na wyzwania? Zachować iskrę, nie tracić śmiałości".

Lila Yachty to artysta bliski statusu legendy. Dlatego uznał, że ikoniczne Classic Leather Reeboka są nieodzownym elementem jego stylizacji.

Classic Leather robią mocne wrażenie dzięki perfekcyjnemu połączeniu klasycznego wzornictwa ze współczesnym stylem. Ich fason jest inspirowany butami do biegania, ale powstał z myślą o kulturze miejskiej. Wyróżniają się oryginalnością i są odporne na upływ czasu.

Lil Yachty zestawia swoje białe buty z innym klasycznym dodatkiem. 

"Nie rozstaję się z okularami przeciwsłonecznymi w białych oprawkach" - mówi.

Lil Yachty często zakłada również rzeczy w stylu lat 90., aby nadać swoim strojom klimat retro.  "Jestem wielkim fanem mody z lat 90. - po prostu lubię kolorowe ubrania".

Ale to wyraziste dodatki sprawiają, że stylizacje Yachty'ego są jedyne w swoim rodzaju i opierają się upływowi czasu. Artysta jest znany ze swojej charakterystycznej biżuterii. Zakłada wyłącznie unikaty. 

"W biżuterii najbardziej podoba mi się to, że może stać się sztuką" – mówi. "Jest dostępna w tylu różnych wersjach, że każdy może znaleźć coś dla siebie". Lil pokazuje się z ciągle nową, coraz bardziej wyrazistą biżuterią, ale nie zapomina o początkach swojej kolekcji.  

"Wszystko zaczęło się od cienkiego łańcuszka" – wspomina. 

Lil Yachty nigdy nie bał się wyzwań, również w czasach gdy jeszcze nie był sławny. Twierdzi, że odwagę zawdzięcza tacie, który pokazał mu, że warto być wiernym sobie i odczuwać dumę z tego, kim się jest.

"Mój tata był naprawdę fajny, ponieważ zawsze zachęcał mnie, żebym był oryginalny, odróżniał się od innych i nie podążał za tłumem" – wspomina. "Nauczył mnie być liderem".

Style / lipiec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi