alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / sierpień 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Rae Sremmurd - nowy styl amerykańskiego Południa

Członkowie hip-hopowego duetu Rae Sremmurd przyzwyczaili się być w centrum uwagi. Gdy występują na żywo, oczy (i uszy!) setek słuchaczy kierują się wprost na nich. Ale nawet kiedy bracia schodzą ze sceny, nigdy nie giną w tłumie.

Ich charyzma, charakterystyczne zachowanie i niepodrabialny styl sprawiają, że nigdzie nie przechodzą niezauważeni. Swae Lee i Slim Jxmmi słyną z oryginalnych stylizacji, w których odważnie zestawiają wyraziste wzory. 

Skąd bierze się ich gotowość do modowych eksperymentów? Prosto z amerykańskiego Południa. Bracia wychowali się w miasteczku Tupelo w stanie Mississippi, gdzie mieli ograniczony dostęp do modnych ubrań. Zestawiali to, czym dysponowali i dzięki temu nie byli ograniczeni konwencjami, tworzyli swobodne stylizacje.

– "Mieszkaliśmy w miejscu, gdzie nie ma wielkiego wyboru, więc musieliśmy korzystać z tego, co było pod ręką" – opowiada Slim Jxmmi. – "Kiedy chodziłem do szkoły średniej, mój styl nie zawsze był wyrazisty, ale nadrabiałem to pewnością siebie".

Zestawiając ubrania i tworząc z nich stylizacje, każdy z braci wypracował sobie indywidualny styl. I choć członkowie Rae Sremmurd mają rewolucyjne podejście do mody, to starają się, by ich stylizacje do siebie pasowały – tak, by w duecie robić naprawdę mocne wrażenie. 

– Uzupełniamy się, jeśli chodzi o styl. Styl mojego brata zaskakuje świeżymi pomysłami. Moja stylówka też jest świeża, ale w inny sposób. Powstaje z tego niezły miks. Kiedy pokazujemy się razem, to jest swag na maksa – mówi Swae Lee.

Bracia noszą Workout Advance, najnowszą wersję klasycznych butów treningowych Reeboka, które świetnie pasują do ich wyjątkowego wyczucia stylu.

– Mój styl polega na tym, że noszę to, co lubię. Jeśli uważam, że coś fajnie wygląda, to to zakładam – mówi Slim Jxmmi. 

Workout Advance wyróżniają się nowym kształtem paska w kształcie litery H. Wyprzedzają trendy, a jednocześnie przywodzą na myśl kultowe modele z dawnych lat. Są dla tych, którzy przełamują schematy.

Slim Jxmmi tłumaczy, że dla niego proces tworzenia stylizacji polega na nadawaniu ubraniom indywidualnego charakteru, tak by uzyskać niepowtarzalny efekt. Czasem z najbardziej ekstrawaganckich zestawień powstają najlepsze stylizacje.

– Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, w pełni spontanicznymi, dlatego nasz styl jest zawsze świeży. Możemy wyróżnić się kolorem albo ekscentrycznym drobiazgiem. To mogą być też wyjątkowe buty, luksusowa koszula czy spodnie – słowem rzecz, której nie znajdziesz byle gdzie. Lubimy uczucie ekskluzywności.

 

Od wczesnych lat na amerykańskim Południu po dzisiejszy, ultranowoczesne podejście do stylu – członkowie Rae Sremmurd zawsze podchodzili do klasyki w odważny, świeży sposób.

 

– Odwaga twórcza to sięganie w głąb, aż po najbardziej ekstremalną wersję samego siebie – mówi Swae Lee.

Style / sierpień 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi