alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / grudzień 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Założycielka Skate Kitchen, Kabrina Adams podąża za swoimi pasjami w butach Pyros

Lata 90. to czas, kiedy liczyła się autoekspresja i miejski styl, punk i hip-hop unosiły się na falach eteru, a Reebok stał się symbolem innowacyjnych butów. Projektanci w tamtych czasach byli odważni, napędzani kreatywnością i technologicznymi nowinkami. Ludzie szukali nowych pomysłów i nowych wyzwań.

Aby sprostać oczekiwaniom stylistycznym i dać ludziom to, czego pragną, Reebok w 1992 roku wypuścił na rynek buty Pyro. W tamtych czasach były to nowatorskie buty sportowe z odważnymi detalami i legendarną technologią. Przede wszystkim były to sneakery, które wyprzedzały swoje czasy. Wracamy teraz do 2018 roku. Reebok postanowił przywrócić na rynek Pyro w ich oryginalnej formie, dedykując je nowej fali poszukiwaczy stylu, którzy chcą podążać własną ścieżką.

Kabrina2 

Kabrina Adams, znana jako Moonbear, jest założycielką złożonej w całości z kobiet nowojorskiej ekipy skatingowej,  Skate Kitchen . Jako filmowiec tworzy filmy na YouTube, a do tego jest aktorką, DJ-ką i nieustępliwą obrończynią praw kobiet. Przy okazji inspirowanej latami 90. sesji zdjęciowej dla Reebok Classic, w której Pyro były ważnym elementem, Adams wyjaśnia, dlaczego odrzuca wszelkie ograniczenia w życiu i karierze oraz dlaczego wybiera własną drogę.

 

„Nie lubię być oznaczona etykietką, ponieważ jeśli nie ma się przyklejonej metki, nie ma też obawy zaszufladkowania.  Można pozwolić sobie na więcej rzeczy. Wierzę, że każdy powinien robić to, co chce, ponieważ ma się tylko jedno życie, więc warto je po prostu przeżyć".

 

Innowacyjność lat 90. z odważnymi projektami typu Pyro oraz sposób, w jaki ludzie wyrażali siebie przed dobą Instagrama i mediów społecznościowych, inspirują Kabrinę.

 

„Mój styl stawia na indywidualizm. A jest wiele fajnych rzeczy z lat 90. Dorastałam w czasach, gdy zaczęła się technologiczna rewolucja, więc podoba mi się to, jak się ona rozwija. Lata 90. były bardzo kolorowe, modne i fajne".

Kabrina nigdy nie podąża utartymi ścieżkami, aby osiągnąć swoje cele. Uwielbia nieznane i nie chce stawiać ograniczeń swojej kreatywności i karierze. Zapytana o swoją historię i plany na przyszłość, jest optymistką i nie stawia sobie żadnych ograniczeń co do możliwości. 

Kabrina1

Po prostu nie mogę jeszcze opisać mojej historii, bo ona wciąż się dzieje. Czuję, że właśnie dochodzę do jej najlepszej części".

 

Stworzywszy całkowicie kobiecą grupę skatingową, Kabrina jest dumna nie tylko z tego, że jest jej liderką, ale także kimś, kto łamie konwencje i rzuca wyzwania tradycyjnym podziałom ról.

 

Pozostając wierną sobie i odważnie prezentując swój styl, Kabrina stawia ważne pytanie:

 

„Bycie przebojowym i śmiałym pomaga kształtować to, kim jesteś. Aby być zauważoną, musisz przede wszystkim być. Jeśli nie jesteś odważna i śmiała, to co robisz”?

 

W jaki sposób zainspirowała Cię historia Kabriny Adams? Zatweetuj na @ReebokClassic!

Style / grudzień 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi