alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / styczeń 2019
Danielle Rines, Reebok

Kabrina Adams, założycielka Skate Kitchen żyje według własnych zasad.

Gdy większość ludzi w wieku dwudziestu kilka lat raczej buja w obłokach, poszukując swoich pasji, Kabrina Adams (inaczej Moonbear) jest po prostu sobą. Pozostaje skupiona na swojej drodze i ufa swoim instynktom. 

 

Jako założycielka całkowicie kobiecej, nowojorskiej ekipy skatingowej,  Skate Kitchen  (ostatnio przedstawionej w filmie), Kabrina Adams rzuca wyzwanie status quo i demontuje stereotypy na temat płci w zdominowanej przez mężczyzn przestrzeni.

 

Dla niej jazda na deskorolce to coś więcej niż przemieszczanie się z miejsca na miejsce. To kultura, sposób na życie i ucieczka od miejskiego zgiełku.

KabrinaHero


„Dopóki mogę chodzić i mam władzę w nogach, będę miała ze sobą deskę. Uwielbiam Broadway o 5 rano. Nie ma samochodów, nie ma prawie żadnych ludzi, a ja wtedy mogę sunąć bez przeszkód. Mogę jechać środkiem ulicy i czuć się wolna".

 

Kabrina nie tylko założyła Skate Kitchen. Jest również filmowcem, aktorką, DJ-ką i aktywistką, nawołującą do akceptacji swojego ciała i pozytywnego myślenia.  Nie daje się zaszufladkować ani skategoryzować. Kabrina Adams używa różnych sposobów, aby wyrazić siebie, uwolnić się od konwencji i być kreatywną.

 

Dlatego właśnie w jej najnowszej sesji zdjęciowej dla Reebok zobaczyć można niedawno wznowione buty Reebok Classic Pyro.  Te odważne buty z lat 90. wyprzedziły swój czas. Wyróżniają się innowacyjnymi technologiami i klasycznymi wzorami. Lata 90. były dekadą znaną z autoekspresji i odkryć, więc Pyro to doskonały wybór do sesji zdjęciowej dla Adams, która jest bezkompromisowo autentyczna, odważna i wierna sobie. Jest skupiona, wolna, nieskrępowana i planuje podążać tą drogą jak najdłużej, ucząc się być obecną i tu i teraz.

Kabrina2


„Wierzę, że każdy powinien robić to, co chce, ponieważ ma się tylko jedno życie".

 

Kabrina mówi, że bycie DJ-ką jest dla niej szansą na nawiązanie kontaktu z ludźmi i może sprawić, że poczuje się silna w inny sposób.

 

„Czuję się bardziej pewna siebie, kiedy gram dla ludzi. Sprawianie, że tłum ludzi porusza się w jednym rytmie, to coś niezwykłego. Niewiele osób tak potrafi.  To naprawdę fajne uczucie".

 

I nie zdziw się, jeśli zauważysz, że Adams chodzi po mieście w kurtce w stylu retro włożonej na gołe ciało. Jako adwokatka kobiet i ktoś, kto z pasją mówi o dumie ze swojego ciała, Kabrina zapoczątkowała w ten sposób nowy ruch i dzieli się spostrzeżeniami na swojej stronie internetowej  Free My Boobs.  W swoich wpisach wyjaśnia, dlaczego jest to dla niej ważne i zachęca inne kobiety do odwagi w zaakceptowaniu tego, kim są.

 

„Noszę naklejki na sutkach, bo pokazywanie piersi powinno być czymś normalnym. Nie sądzę, aby to był problem.  Chodzi o to, że jeśli chcesz i możesz zrobić coś szalonego, prawdopodobnie to zrobisz, bo wierzysz w siebie".

Kabrina3


Kabrina Adams odniosła wiele sukcesów na wczesnym etapie swojego życia, wciąż jednak ma o wiele więcej do zdobycia i chce dzielić się swoimi zmaganiami i wysiłkiem. Wykorzystuje te chwile jak naukę, która pozwala jej kroczyć naprzód bez strachu o to, co będzie dalej.

 

„Moja siła bierze się z wielu niepowodzeń, ponieważ to na nich się uczę. Kiedy ponoszę porażkę, to czuję, że nie osiągnęłam jeszcze mojego celu. Muszę więc wstać i go zdobyć".

 

W jaki sposób zainspirowała Cię historia Kabriny Adams? Zatweetuj na @ReebokClassic!

 

Aby dowiedzieć się więcej o Pyro, kliknij tutaj.

Style / styczeń 2019
Danielle Rines, Reebok
Tagi