alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / luty 2019
Danielle Rines, Reebok

Tworząc swoją muzykę i styl, New Machine wykorzystuje brzmienie lat 90.

Wyrażanie siebie poprzez styl daje moc. W latach 90., zanim trendy zaczęły szerzyć się w mediach społecznościowych, indywidualny styl i jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny wygląd pozwalał każdemu zachować swój klimat, nie martwiąc się o to, co robią inni.

 

Brytyjski gitarzysta i producent Adam Jordan, znany jako New Machine, dorastał w latach 90. Pozwoliło mu to swobodnie eksperymentować ze swoim wyglądem. Dorastając, nauczył się również odkrywać różne gatunki muzyczne, nigdy nie ograniczając się do jednego nurtu.

 

„W latach 90. działo się naprawdę wiele fajnych rzeczy. Ludzie nie zastanawiali się tak dużo i nie mieli takich ograniczeń twórczych, jak teraz", mówi.

new-machine-1

Wyróżnianie się z tłumu to część tożsamości Adama.

 

„Tym, co inspiruje mój styl, jest bycie tak odważnym, jak tylko mogę", dodaje. „Nie tyle zawsze lubiłem szokować innych, co nie lubiłem nosić tego, co inni".

 

Reebok Classic w swojej najnowszej kampanii Aztrek zdecydował się na współpracę z Adamem jako osobą wyznaczającą własne standardy w branży muzycznej. To właśnie z myślą o takich osobach, chcących wyrazić swój styl, sięgnęliśmy do naszego archiwum po biegową sylwetkę butów z lat 90.

 

Styl Adama to nie jedyna rzecz inspirowana latami 90. Konsekwentnie stara się zrobić rzeczy nieoczekiwane, a zamiłowanie do przekraczania granic wpływa również na jego muzykę.

new-machine-2

„Moja muzyka jest wyjątkowa właśnie dlatego, że przeszedłem tyle różnych ścieżek.  Zaczynałem w zespołach metalowych, potem przeszedłem do grunge'u, soulu, popu, R&B i hip-hopu, więc w moim brzmieniu przenika się wiele gatunków".

 

Aby zachować świeżość i ciągłą ewolucję swojej muzyki, Adam stale poszukuje nowych sposobów na przeciwstawienie się oczekiwaniom ludzi, budowanie kreatywności i trzymanie publiczności w napięciu.

 

„Trzeba ciągle znajdować sposoby na odkrywanie siebie na nowo, aby pozostać przy zdrowych zmysłach i nie zacząć się powtarzać. Jedyną niezmienną rzeczą jest to, że zawsze idę trochę pod prąd branży. Robię muzykę w jakimś gatunku i ludzie oczekują, że będę kontynuować tę drogę. Jednak zawsze to zmieniam i robię coś zupełnie nowego".

new-machine-3

Ostatnio trendy lat 90. powracają coraz śmielej, natomiast Adam nigdy nie stracił mentalności tej epoki. Świat wydaje się teraz bardziej gotowy, by przyjąć jego wyjątkowe poczucie tożsamości i wyczucie muzyki, wprowadzające odważną erę indywidualności.

Style / luty 2019
Danielle Rines, Reebok