alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / marzec 2019
Danielle Rines, Reebok

Future i Hndrxx

Nieodgadniony raper z Atlanty Fani nigdy nie mogą być pewni, czym zaskoczy ich raper Future. Zarówno współpraca z uznanymi artystami, jak i wypuszczenie dwóch albumów w odstępie tygodnia, z których każdy znalazł się na 1. miejscu list muzycznych, są bardzo w jego stylu.

Pierwszy z albumów był zatytułowany FUTURE, a drugi HNDRXX, tak jak alter ego rapera. HNDRXX to druga twarz artysty i nazwanie tak albumu stanowi jasny komunikat, że nie wszystko jeszcze o nim wiemy. Każdy z albumów ukazuje rapera z innej perspektywy, dzięki czemu fani mogą dowiedzieć się nieco więcej o swoim idolu.

Na obu krążkach Future prezentuje surową i autentyczną muzykę, która dała fanom możliwość nowego spojrzenia na artystę. Album HNDRXX był dość osobisty, a FUTURE bardziej na luzie.

Future_1

“Jako Hndrxx jestem bardziej ekstremalny. Cokolwiek włożę, jakkolwiek się czuję – cały jestem wtedy jedną wielką emocją. Nigdy nie wiadomo, jak to się skończy" – mówi raper. „Future z kolei jest twardy, bezpośredni, jawny. W tym przypadku w zasadzie nie ma wielkich niespodzianek".

Gdy Future tak opowiada o dwóch stronach swojej osobowości, staje się jasne, jak bardzo buty Aztrek na jego nogach korespondują z jego silnym poczuciem indywidualizmu. Model ten, obecnie przywrócony do życia i sprzedaży, został zaprojektowany w 1993 roku. Była to ostatnia dekada prawdziwie indywidualnego stylu. Aztrek, które wyprzedzały swoją epokę pod kątem designu, od razu zostały uznane za przełom w kategorii butów do biegania. Powrót do tego legendarnego designu daje możliwość nawiązania stylem do tamtych czasów. Zarówno Future, jak i Hendrix mają własny styl i charakter. Podwójna garderoba, podwójne Aztreki.

Future_2

W latach 90. design tych butów wyznaczył nowe granice stylu. Ich kultowa sylwetka znów jest nowatorska. Future został ikoną muzyki na własnych warunkach, bezpardonowo krocząc swoją drogą. Sukces zawdzięcza sobie samemu.

„Musisz być świadomy własnych działań. Każdy człowiek powinien odnaleźć samego siebie”.

Skupiony na przekraczaniu muzycznych granic i zaskakiwaniu fanów, Future zamierza dalej korzystać z doświadczeń, które ukształtowały go jako człowieka. Chce nadal czerpać ze swoich dwóch osobowości i świadomie tworzyć jako artysta. W ten sposób może być sobą.

Future_3

„Ludzie dorastają w pewnych przekonaniach, a potem życie je weryfikuje. Nagle stajesz się innym człowiekiem. Poznawanie siebie i świata wokół to prawdziwe piękno życia i nauki, jaką dzięki niemu otrzymujemy. To kompletny dar. Już czas to zrozumieć".

Style / marzec 2019
Danielle Rines, Reebok
Tagi