alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / marzec 2019
Danielle Rines, Reebok

Cardi B tworzy własne zasady

Cardi B to nie tylko światowej sławy piosenkarka i gwiazda show-biznesu. Jak śpiewa w jednej z wielu swoich piosenek, które podbiły listy przebojów w 2018 r.: ona rozdaje karty. Jest matką, ikoną stylu, królową popkultury, ale przede wszystkim jest w 100% autentyczna i oryginalna we wszystkim, co robi.
 
Pozostaje całkowicie sobą i dla wielu stała się ucieleśnieniem indywidualizmu. Właśnie dlatego została najnowszą ambasadorką marki Reebok. Reebok odrzuca konwenanse i zachęca do wyrażania swojego stylu, a Cardi jest uosobieniem tych wartości.
 
Poważne traktowanie swojej osoby i muzyki zawsze było dla niej punktem honoru. Nigdy nie dała się powstrzymać na drodze do sukcesu, na który składa się jej wytrwałość i ciężka praca. Wychowana w Bronksie i dumna ze swego pochodzenia,  Cardi B jasno pokazuje, że nic nie powstrzyma jej przed realizacją swoich celów.
 
Cardi1  
 
„W swoich piosenkach śpiewam o tym, co przeżyłam w Bronksie. Dlaczego? Bo to są moje doświadczenia. Mój styl mówienia. Mój własny język. Stąd, skąd się wzięłam”.
 
Cardi wywiera wpływ na otoczenie nie tylko tekstami swoich piosenek, ale też poprzez codzienne interakcje z fanami. Czy umieszcza charyzmatyczne wideo dla 34 milionów obserwatorów na Instagramie (okuuuuuur), czy też występuje na żywo, ludzi przyciąga jej cięta riposta i śmiała osobowość. Jej szczerość i niezależność sprawiają, że jest bliska ludziom.
 
„Umiem przyznać się błędu i nie zwalam winy na innych. Nie obchodzi mnie, czy sieję zamęt. Co z tego? Biorę to na siebie. To lepsze niż oglądanie się na innych. Żyję po swojemu”.
 
Cardi2 1  
 
W swojej pierwszej kampanii dla Reebok Cardi pokazuje się we wznowionej niedawno edycji butów Aztrek, zaprojektowanych w 1993 r., czyli rok po jej urodzinach. Aztrek początkowo powstały jako buty miejskie i w dalszym ciągu rzucają na kolana swoim oryginalnym designem.  To dlatego Cardi i Aztrek tworzą tak zgraną parę. Piosenkarka mocno wyraża siebie poprzez modę.
 
„Czasem mam ochotę na elegancki strój, innym razem chcę pokazać brzuch i trochę tyłka. Mogę iść na czerwony dywan, mogę pokazać swój styl prosto z Bronksu, daj mi cokolwiek, a będzie z tego niezły numer”.
 
Reebok, pierwsza marka sportowa dla kobiet, od zawsze inspiruje je do bycia najlepszą wersją samych siebie i pokazuje ich nieograniczone możliwości. Jako raperka, która odniosła sukces w branży zdominowanej przez mężczyzn, Cardi nie boi się iść pod prąd w swoich piosenkach i w życiu prywatnym. Niezmiennie przesuwa granice i rzuca wyzwanie skostniałym normom społecznym.
 
Cardi3  
„Robię, co chcę, i kiedy chcę. Chcę zmieniać świat. Chcę wychować córkę. Chcę zrobić z niej królową. Chcę kształtować przyszłość, która stoi przede mną otworem”.
 
Cardi nie odgrywa narzuconych ról, ona tworzy własne scenariusze. Teraz razem z Reebok będzie zaprzeczać konwencjom i łamać zasady gry.
Style / marzec 2019
Danielle Rines, Reebok
Tagi