alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / kwiecień 2019
Danielle Rines, Reebok

Sukces Tayla Parx zawdzięcza swojej artystycznej szczerości

Autorka hitowych tekstów piosenek opowiada o swoim nadchodzącym solowym albumie i o tym, jak szczerość w stosunku do samej siebie ukształtowała jej karierę.

Tayla Parx nie wypuściła jeszcze swojego debiutanckiego albumu (premiera w przyszłym miesiącu), a już ma wyrobione nazwisko w branży muzycznej. Jest autorką tekstów wielu hitów z pierwszych miejsc list przebojów i ma na swoim koncie współpracę z najbardziej znanymi artystami na świecie. 

Karierę rozpoczęła jako aktorka telewizyjna i kinowa. Od początku była sobą i to nie zmieniło się po rozpoczęciu kariery muzycznej. Szczerość i otwarty umysł to podstawa jej działań artystycznych i zawodowej współpracy. Być może właśnie te cechy przyciągnęły do niej wielu topowych artystów z branży muzycznej, co zaowocowało dalszą współpracą. Parx szczerze cieszy się możliwością podpisania się swoim imieniem pod nowymi projektami i nie boi się namieszać w branży.

Tayla_1

„Naprawdę sprawia mi radość, gdy mogę przedefiniować normy, które ludzie sami sobie narzucają” ­– mówi. „Robię to jako artystka popowa, jako artystka afroamerykańska, jako piosenkarka R&B – staram się zmieniać utarty, szablonowy sposób myślenia”. 

Podczas kręcenia najnowszej kampanii Alter the Icons dla Reebok Classics – kampanii o sukcesie odniesionym na własnych zasadach – Parx udowodniła, że dokładnie tą zasadą kieruje się w życiu. W branży muzycznej kobiety mogą się zetknąć z narzucaniem pewnych wzorców zachowań, jednak Tayla podąża własną ścieżką. W szczerości upatruje swój przepis na sukces. Podkreśla zasługi wszystkich gatunków muzycznych i doświadczeń, które stały się jej udziałem, które ją ukształtowały i nadały ton jej karierze.

„To tak jakby różne światy zderzyły się ze sobą i tym sposobem utworzyły nowy świat – mój świat. Jest on sumą wszystkich moich doświadczeń” – mówi Tayla.

Tayla_3

Podjęcie kariery solowej to dla Parx ekscytujące doświadczenie, ale dotarcie do miejsca, skąd mogła spokojnie opowiedzieć swoją historię, kosztowało ją wiele ciężkiej pracy. Zanim tego dokonała, chciała mieć pewność, że zna samą siebie wystarczająco dobrze. Nie bez znaczenia jest też fakt, że po drodze pomogła innym artystom odkryć własne „ja” i poprzez muzykę dotrzeć do odbiorców.

„Bardzo ostrożnie szukałam idealnej chwili i słów, aby mój przekaz wybrzmiał dokładnie tak, jak chciałam. Zanim do tego doszło, miałam możliwość realnie wpłynąć na sposób postrzegania świata przez innych ludzi. Proszono mnie, bym opowiedziała, jak wygląda świat z mojej perspektywy. To duża radość, gdy możesz potem usłyszeć: »Hej, mam tak samo!«”.

Gdy znalazła odpowiednie słowa i ustaliła, jaką ścieżką ma podążać jej kariera, była już nie do zatrzymania. Teraz, mając już wiele sukcesów na polu tworzenia tekstów piosenek, jest gotowa zabrać swoich niemal 200 tysięcy obserwatorów na Instagramie w kolejną podróż. Tayla udowadnia, że bycie szczerym z sobą samym i jasne komunikowanie swoich pasji zdecydowanie pomaga osiągnąć sukces.

Tayla_2

„Pewnego dnia po prostu obudziłam się i pomyślałam: »Oto mój przekaz. Taką jestem osobą w tym momencie życia«. I nie zamierzam nikogo za to przepraszać” – mówi Tayla. „Teraz inni towarzyszą mi w mojej podróży i to jest niesamowite doświadczenie. Nie ma w niej złych wyborów, jeśli chodzi o drogę artystyczną. Tak więc moja zabawa zaczyna się rozkręcać dzięki moim fanom. To niezła przygoda”.

Style / kwiecień 2019
Danielle Rines, Reebok
Tagi