alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
/ sierpień 2020
Danielle Rines, Reebok Editorial

Najlepsze buty do treningu przekrojowego dla kobiet 2020

Stworzyliśmy zestawienie najlepszych damskich butów do treningu przekrojowego. Wybraliśmy modele równie stylowe, co funkcjonalne.

Utrzymywanie świetnej formy nie musi polegać na ciągłym wykonywaniu tych samych ćwiczeń. Zwykle prowadzi to do kontuzji, znudzenia oraz spadku motywacji. Dlatego tak ważny jest trening przekrojowy, dzięki któremu przełamiesz rutynę. Trening przekrojowy pozwala utrzymać ciało w ruchu i zapobiega przemęczeniu jednej grupy mięśni powtarzaniem tej samej rutyny treningowej. Pomaga zwiększyć siłę, elastyczność i wydolność, a co najważniejsze — eliminuje nudę.

Kluby organizujące zajęcia fitness zdają się to rozumieć, bo do swojej oferty wprowadzają ciekawsze i bardziej wszechstronne treningi. Siłownie podążają za nowymi trendami, łącząc różne zajęcia, aby zapewnić ich uczestnikom niepowtarzalne wrażenia. Innowacyjne treningi hybrydowe zyskały na popularności w ostatnim dziesięcioleciu i pozwalają na stosowanie kilku technik jednocześnie. Od jogi połączonej z pilatesem aż po boks z elementami treningu core — fuzja treningów może okazać się kompleksowym rozwiązaniem. Czujesz bluesa? Branie swojego ciała i mięśni z zaskoczenia to najlepszy sposób na utrzymanie sprawności fizycznej i zdrowia.

Tak naprawdę trening przekrojowy polega na łączeniu odpowiednich typów treningu, aby ułatwić sobie realizację sportowych celów. Na przykład — jeśli często biegasz, to jazda na rowerze jest doskonałym uzupełnieniem tego rodzaju aktywności, bo pomaga zrównoważyć wysiłek Twoich mięśni. Badanie z 2017 roku wykazało, że uprawianie tylko jednego sportu zwiększa ryzyko kontuzji kończyn dolnych o 85%. To kolejny powód, dla którego włączenie treningu przekrojowego do swojej sportowej rutyny jest dużym plusem.

Jeżeli naprawdę chcesz wycisnąć z treningu przekrojowego jak najwięcej, potrzebujesz odpowiednich butów. Odpowiednia para damskiego obuwia do treningu przekrojowego ma znaczący wpływ na stabilność i komfort. Najlepsze modele to te przeznaczone do różnych ćwiczeń i rodzajów aktywności, ponieważ zapewniają one niezbędne wsparcie. Buty Reebok do treningu przekrojowego są dostępne w kilku różnych stylach i mogą okazać się pomocne w uprawianiu wybranego sportu. Rzuć okiem na poniższe propozycje.

Nano X

 

 Jeśli nie znasz jeszcze serii Nano, to najwyższy czas to zmienić. Dziedzictwo tych kultowych butów do treningu przekrojowego jest zakorzenione w ich konstrukcji. Według pierwotnego projektu miały współgrać z boxem — obuwie Nano od zawsze stanowi idealny wybór na ciężkie sesje. W ciągu ostatnich dziesięciu lat modele z tej serii stały się bardziej wszechstronne i dają jeszcze większe wsparcie. Aby uczcić przypadającą na ten rok dziesiątą rocznicę powstania linii Nano, Reebok zaprezentował Nano X. To buty z miękką, materiałową cholewką o specjalnie wzmocnionych miejscach, które dzięki swojej rozciągliwości gwarantują dopasowanie i wsparcie. Ulepszona technologia Flexweave® odpowiada za przewiewność i trwałość — bez tego trening przekrojowy nie ma prawa bytu. Jeśli szukasz najlepszych damskich butów do treningu przekrojowego, upewnij się, że na Twojej liście nie brakuje modelu Nano X.

Damskie buty treningowe Reebok HIIT

 
 

Damskie buty treningowe HIIT mają wszystko, czego potrzebujesz — bez względu na rodzaj treningu i wykonywane ruchy. Kiedy szukasz najlepszego obuwia do treningu przekrojowego, upewnij się, że będzie ono tak wszechstronne, jak zakres Twoich ruchów. Buty treningowe HIIT są przeznaczone do każdego rodzaju treningu interwałowego o wysokiej intensywności. Obejmuje on większość ćwiczeń, które możesz włączyć do swojego planu na trening przekrojowy. Od krokodylków po przysiady — te damskie buty zapewniają niezbędne wsparcie. Ich siatkowa cholewka z poduszeczką wokół kołnierza zapewnia doskonałe dopasowanie, z kolei elastyczna podeszwa zewnętrzna gwarantuje przyczepność w każdej części siłowni.

 

Damskie buty Legacy Lifter Flexweave®

 
 

Jeśli podczas treningu przekrojowego planujesz podnosić ciężary, to model Legacy Lifter Flexweave® jest właśnie dla Ciebie. Te damskie buty mają cholewkę Flexweave®, która zapewnia ukierunkowane wsparcie w kluczowych obszarach najbardziej narażonych na przeciążenia. Podwójne paski pozwalają na indywidualne dopasowanie, a gumowa podeszwa daje przyczepność i pozwala pewnie stawiać kroki. Podwyższona pięta pozwala przyjąć optymalną pozycję w przysiadzie, kiedy podnosisz duże ciężary. Legacy Lifter Flexweave® to najlepsze damskie buty do treningu przekrojowego, które zapewniają pewną podstawę na podeście. 

Bez względu na to, jakie treningi przekrojowe włączysz do swoich regularnych sesji, ten model obuwia będzie Twoim najlepszym towarzyszem w drodze do realizacji celów

/ sierpień 2020
Danielle Rines, Reebok Editorial