alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Experts / lipiec 2021
Danielle Rines, Reebok Editorial

Co mówi Twoja energia

Ezoteryczka opowiada, jak zmienia się energia człowieka wraz z wiekiem i dlaczego tak ważne jest odnalezienie w życiu własnej drogi.

Czasem, gdy spotykasz jakąś osobę, możesz „poczuć” jej energię. Chodzi o wrażenie, jakie masz w jej obecności. Ale czy wiesz, że energię możesz także zobaczyć? Aura to pole elektromagnetyczne, które otacza ludzkie ciało i które jest powiązane z jego energią. Kolory aury człowieka może „odczytać” ezoteryk lub można je zobaczyć za pomocą specjalnej kamery. Emanująca energia może być na tyle „czytelna”, że przyjmuje określone kolory, które mogą powiedzieć nam wiele rzeczy na temat danej osoby.

„Aura stanowi przedłużenie człowieka” – mówi Genevieve Leiding, współzałożycielka Auragami. „Aura jest powiązana z czakrami, które odzwierciedlają naszą indywidualną świadomość. Kolor naszej aury wskazuje na stan naszej świadomości, emocji, myśli, zdolności i energii witalnej”.

Aura może wiele powiedzieć o poziomie energii danej osoby i jej wpływie na codzienne życie. Sprawdzamy, czym jest aura, co znaczą jej kolory i jak zyskać kontrolę nad swoją energią.

Odczytywanie aury

„Każde odczytywanie to dla mnie źródło nowej wiedzy” – mówi Leiding. „Z każdą sesją coraz lepiej poznaję każdą wibrację”. Podkreśla, że w trakcie procesu zawsze pozostaje neutralna i ma otwarty umysł.
Istnieją dwa rodzaje odczytywania aury: interpretacja zdjęcia i jasnowidzenie. W przypadku zdjęć Leiding korzysta ze specjalnej kamery. Do zdjęcia trzyma się w rękach czujniki, które mierzą energię elektromagnetyczną. Kamera przekształca częstotliwość wibracji wychwyconą przez elektromagnetyczne czujniki na kolor, który pojawia się jako druga ekspozycja. Jasnowidzenie natomiast „odczytuje” każdą warstwę aury. „Komunikuję się z daną osobą na poziomie duchowym, aby zyskała ona świadomość i pozbyła się energii, która jej nie służy, za to zrobiła miejsce dla »dobrej« energii”.

Aura zmienia się wraz z człowiekiem i jego wiekiem. „Aura jest elastyczna, zmienia rozmiar, kolory, strukturę i gęstość. Często zmienia się w zależności od stanu danej osoby i przeżyć, które w danym momencie stają się jej udziałem”. Im bardziej podążamy za naszą prawdziwą naturą, tym czujemy się stabilniejsi i mamy poczucie większej równowagi.

Reebok wierzy w moc energii i w to, że warto zagłębić się we własne potrzeby, by doświadczyć w życiu stanu większej harmonii. Przeciętny człowiek spędza łącznie 34 lata, patrząc w ekran i używając różnych urządzeń. Im więcej czasu poświęcimy na odkrycie swojego prawdziwego „ja”, tym lepsza energia będzie nas otaczać. Niedawno wypuszczony model Reebok Zig Kinetica II jest oparty na koncepcji tworzenia nowej energii. Buty są wyposażone w system, który skupia i zwraca energię kinetyczną wytworzoną podczas stawiania kroków. Debiutujący dziś model Reebok Instapump Fury OG daje natomiast użytkownikowi możliwość idealnego dopasowania butów do stóp, by harmonijnie i komfortowo przejść przez cały dzień.

Aura2


Interpretacja kolorów

Buty mogą pomóc Ci jak najlepiej spożytkować swoją energię, lecz wiedza dotycząca kolorów Twojej aury może okazać się równie użyteczna w codziennym życiu. Każdy kolor aury może mieć specyficzny odcień, który ma nieco inne znaczenie. „Kolor aury może mieć bardzo wiele złożonych znaczeń” – mówi Leiding. „Np. gdy widać czerwony kolor po stronie »męskiej« (prawa strona ciała, lewe zdjęcie), oznacza to, że osoba jest pracowita i skora do działania. A gdy czerwony kolor pojawia się po stronie »kobiecej« (lewa strona ciała, prawe zdjęcie), może oznaczać pasję i mocno ukierunkowaną miłość”.

Kolory aury i ich znaczenie:
• Czerwony (odwaga, pasja, pragnienie)
• Różowy (miłość, szczerość, przyjaźń)
• Magenta (indywidualizm, niezależność, żywotność)
• Pomarańczowy (kreatywność, ciepło, inspiracja)
• Żółty (radość, żywiołowość, pogoda ducha)
• Zielony (cierpliwość, stanowczość, wytrwałość)
• Niebieski (zaangażowanie, ufność, empatia)
• Turkusowy (komunikatywność, wielozadaniowość, prawdomówność)
• Fioletowy (czarująca osobowość, oryginalność, wesołość)
• Biały (eteryczność, czystość, uczciwość)

Wpływ na kolory aury ma poczucie samoświadomości. „Aura może przyjmować pozytywne kolory, jeśli nasze myśli i emocje są świadome. Jeśli będziesz bardziej świadomy swojej energii, możesz odkryć, jaka droga życiowa będzie dla Ciebie najlepsza”.

Aura1


Zrozumieć swoją energię

Każdy z nas, bedąc w ruchu, posiada energię kinetyczną. „Świadome dbanie o swoją aurę ma duże znaczenie dla zdrowia emocjonalnego i fizycznego. Im więcej obcej energii usuniesz ze swojej przestrzeni, tym łatwiej będzie Ci odkryć swoje prawdziwe ja. To pomoże Ci dostrzegać więcej, a w efekcie podejmować lepsze decyzje, słuchać ciała i umysłu, i stać się bardziej samoświadomym”.

Oto niektóre sposoby na odkrycie swojej aury:
• Zrozum swoje pole energetyczne
• Zidentyfikuj zakłócenia i anomalie pochodzące z obcej energii
• Zrozum, jak działa Twój umysł
• Dotrzyj do swoich emocji i myśli
• Miej lepszy wgląd w swoją osobowość
• Określ swoją moc dzięki wibracjom swojej aury
• Określ swój wpływ na innych za pomocą szerokości pola aury
• Odkryj to, co ukryte i niejasne

Leiding twierdzi, że im bardziej polegamy na swojej aurze, tym większy mamy wpływ na nasze ciało i podejmowane decyzje. „Zdrowa aura może działać jak pole ochronne naszej osobistej przestrzeni. Gdy aura jest jasna i pełna energii witalnej, mamy tendencję doświadczać mniej osobistych problemów. Tym samym zostaje nam więcej przestrzeni na osiągnięcie tego, na czym nam naprawdę zależy i co dobrze się nam przysłuży”. Jeśli tylko pójdziemy tym tropem, mamy szansę żyć pełnią życia. Bądź gotowy poczuć pełnię energii i koncentruj się na tym, co podnosi Twój nastrój, a cała reszta nadejdzie sama. Potrzebujesz inspiracji? Sięgnij po nowe buty i ruszaj do działania na własnych zasadach.
Experts / lipiec 2021
Danielle Rines, Reebok Editorial