alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści

EKSPERCI

Experts / lipiec 28, 2021
Danielle Rines, Reebok Editorial
Trening solo vs. zespołowy: co wybierzesz?

Haley Adams i Rich Froning przedstawiają plusy obu rodzajów treningu i pokazują ćwiczenia, które możesz wykorzystać na swoim kolejnym treningu.

Experts / lipiec 13, 2021
Danielle Rines, Reebok Editorial
Co mówi Twoja energia

Ezoteryczka opowiada, jak zmienia się energia człowieka wraz z wiekiem i dlaczego tak ważne jest odnalezienie w życiu własnej drogi.

Experts / styczeń 13, 2021
Danielle Rines, Reebok Editorial
Jak praca i dyscyplina przekładają się na sportowe sukcesy

Na chwilę przed premierą Reebok Nano X1 Christian Harris dzieli się przemyśleniami na temat dyscypliny w pracy i zawodowych sukcesów nie tylko w sporcie.

Experts / maj 10, 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom
Trening, który spala słodkie kalorie

Nieważne, czy przechodzisz obok nowej lodziarni podczas spaceru, czy w Twoim sklepie spożywczym trwa właśnie promocja na mrożonki. Jedno jest pewne: o tej porze roku trudno się oprzeć lodom. Stały się...

Experts / kwiecień 24, 2018
Trening w stylu Gal Gadot

Kliknij w infografikę i ściągnij na swój komputer infografikę z propozycją treningu prosto od Gal Gadot.

Experts / luty 14, 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom
Trójbój siłowy - wskazówki dla początkujących

Powerlifting, czyli trójbój siłowy składa się z wyciskania na ławce, martwego ciągu oraz przysiadów ze sztangą. To zupełnie inna dyscyplina sportu niż olimpijskie podnoszenie ciężarów.

Experts / październik 02, 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
W domu... ale w formie! Patenty na Twój urlop tacierzyński.

Urlop tacierzyński zrobił się modny - mówią o nim zagraniczni celebryci i szefowie firm z Doliny Krzemowej.

Experts / sierpień 17, 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
Przysiad: 3 błędy, które możesz szybko naprawić

Znasz to ćwiczenie. Jeśli chodzisz na boot camp, trening interwałowy czy boks, już je wykonujesz: przysiad, czyli squat.

Experts / styczeń 10, 2017
Natalie Chladek, Global Newsroom
Dłonie, które jednoczą ludzi wokół biegania

Spróbujcie zapytać biegacza bez czego nie mógłby żyć, a odpowie wam, że bez... dłoni.

Experts / styczeń 10, 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
Dłonie, które dbają o rodzinę

Jamie Eason jest trenerką Reebok, infulencerką i modelką fitness, która ponad 150 razy pojawiła się na okładkach magazynów i ma ponad milion fanów na Facebooku.Jednak kiedy Eason spogląda na swoje dło...

1/2
Strona:z 2