alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

KICK+PUNCH

Kick & Punch / październik 02, 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
Trening bokserski? Zmień buty

Niezależnie, czy jesteś doświadczonym maratończykiem czy biegasz tylko okazjonalnie, nie biegasz bez odpowiednich butów biegowych.

Kick & Punch / wrzesień 08, 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
Fifth Harmony o tańcu, fitnessie i najlepszej muzyce na trening

Od momentu wydania swojego trzeciego albumu, grupa Fifth Harmony jest zapraszana na niemal na każdą większą imprezę. Pojawiła się też na New York Fashion Week.

Kick & Punch / kwiecień 13, 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Gigi Hadid nokautuje negatywne nastawienie

Trzymanie dystansu to coś, o czym Gigi Hadid, jako odnosząca sukcesy supermodelka, musi pamiętać. Niestety ma to swoje minusy.

Kick & Punch / marzec 31, 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
Rozgrzewka ze skakanką na 7 sposobów

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym bokserem, czy Twoja wiedza o pięściarzach ogranicza się do filmów, wiesz, że bokserzy skaczą na skakance. I to całkiem dużo. Ale w jaki sposób machanie plasti...

Kick & Punch / marzec 26, 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Gigi Hadid w szczerym wywiadzie – od deski do deski

Na wybiegu Gigi Hadid jest wyciszona, spokojna i skupiona, na siłowni też emanują z niej spokój i skupienie. W naszym filmie przetestowaliśmy jej koncentrację.

Kick & Punch / luty 20, 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
37 pytań do Gigi Hadid

Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość. Dotyczy to także Gigi Hadid i to właśnie styl dodaje jej na co dzień pewności siebie.

Kick & Punch / luty 07, 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Jak Gigi Hadid szykuje się przed wyjściem na scenę

When you’re Gigi Hadid being mentally tough is a requirement.

Kick & Punch / listopad 17, 2016
Natalie Chladek, Global Newsroom
Gigi Hadid i jej chwila dla siebie

Na pewno kojarzycie Gigi Hadid, superutalentowaną i znaną modelkę. Ale to tylko wycinek kim jest naprawdę. Gigi jest też sportowcem, businesswoman, projektantką, trendsetterką, fanką Beyoncé... Można...

Kick & Punch / październik 03, 2016
Blair Hammond, Senior Manager, Global Newsroom
Gigi Hadid zadaje potężny cios doskonałości.

31 osób tłoczy się w piwnicy nowojorskiego klubu bokserskiego. Gigi Hadid towarzyszy ekipa zdjęciowa, styliści, fryzjerzy, makijażystki, agenci, trenerzy, a nad całością górują gotowi do akcji ochroni...

Kick & Punch / czerwiec 19, 2016
Blair Hammond, Senior Manager, Global Newsroom
Walka kobiet sportu o (nie)doskonałość

Porównując liczbę zdjęć oznaczonych hasztagami #perfect z tymi oznaczonymi #real (różnica to 28,5 miliona!), od razu widać jak dzisiaj kształtują się oczekiwania społeczne.

1/2
Strona:z 2