alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści

Classic Leather · Różowy

 
[4]

Lubisz róż? Buty z kolekcji Reebok Classic leather pink zapewnią ci jego dostatek

Witaj w sekcji poświęconej naszej żeńskiej części klienteli. Różowy kolor podkreśla kobiecość nic więc dziwnego, że panie tak chętnie wybierają go, budując swoją garderobę. Przedstawiamy ci kolekcję butów Reebok Classic leather pink, która proponuje różowe wersje naszych klasycznych modeli obuwia. Reebok wykorzystuje najwyższej jakości materiały, których można użyć do produkcji butów. W tej serii postawiliśmy głównie na skórę, która daje butom elegancję i szyk, i pozwala na uzyskanie produktu niezwykle komfortowego w noszeniu. W niektórych modelach skóra stanowi całość cholewki, w innych jest stylowym dodatkiem. Wygodę zapewniają miękkie i elastyczne podeszwy, w których wykorzystaliśmy specjalne piankowe tworzywa. Dzięki temu podczas chodzenia czy biegania nie odczuwasz tak mocno styczności z twardym podłożem, ponieważ podeszwy zapewniają przyjemną amortyzację. To zresztą typowe dla naszego obuwia – chętnie korzystamy z naszych doświadczeń, które nabyliśmy, tworząc buty dla sportowców. Niektóre rozwiązania technologiczne można wykorzystać także w produkcji obuwia codziennego. Dlatego korzystając z naszych produktów, masz do czynienia z komfortem szytym na miarę profesjonalnych sportowców.

Buty z kolekcji Reebok Classic leather różowe są idealne dla kobiet i dziewcząt, które żyją aktywnie

Dzięki wspomnianym już rozwiązaniom technicznym dajemy ci produkt niezwykle komfortowy, który sprawdza się, kiedy życie nabiera szybszego tempa. Dynamiczne sytuacje, w których wygodne obuwie jest wskazane, nie są związane tylko ze sportem. Buty z serii Reebok Classic leather różowe z racji swojego uniwersalnego wyglądu możesz nosić praktycznie w każdej sytuacji. Zachowujesz szyk w bardzo wygodnej wersji.

Różowe buty to ozdoba twojego wizerunku

Proponujemy ci róż w wielu odcieniach – bardziej stonowanych i bardziej krzykliwych. Dzięki temu możesz skomponować bardzo ciekawy look, stawiając na kontrast lub w całości porywając się na różowy kolor. Kolekcja, którą ci proponujemy, jest pełna różnorodnych modeli i krojów. Na pewno znajdziesz taki, który pasuje do twojego stylu ubierania! Kobiety i dziewczęta – zanurzcie się w różowym oceanie marki Reebok!