alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

DOPASOWANE DO CIEBIE

Odkryj ubrania, które podążają za każdym Twoim ruchem. Stworzone po to, abyś mogła o nich zapomnieć i w pełni skupiła się na swoich celach.

KOMFORT, JAKIEGO NIE ZNAŁEŚ

Nano X1 zaprojektowano pod kątem najwyższej wygody użytkowania. Amortyzacja Floatride i wyjątkowo responsywna pianka dbają o komfort przy każdym ruchu – od wskoków na skrzynię po burpees i biegi.