alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI NA ZWROTY

Odzież do crossfitu dla kobiet

 
[45]

CROSSFIT – KIEDY TY DAJESZ Z SIEBIE WSZYSTKO, MY ROBIMY TO SAMO

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kiedy zaczynasz trening, chcesz dać z siebie wszystko. CrossFit to niesamowicie wymagający sport, który – choć przynosi doskonałe efekty – potrafi nieźle dać w kość. Dlatego też stworzyliśmy odzież CrossFit, która dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzi się w zróżnicowanych rodzajach ćwiczeń. Jednocześnie zadbaliśmy o każdy detal, aby mieć pewność, że trenujesz nie tylko efektywnie, ale też efektownie – świetny styl podczas treningu jest niesamowicie ważny, ponieważ zwiększa Twoją pewność siebie, a co za tym idzie – zwiększa Twoje osiągi.

Ubrania na CrossFit, które znajdziesz w oficjalnym sklepie Reebok, to niepowtarzalna kolekcja łącząca w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces. Najnowsze technologie, które opracowaliśmy dzięki dziesiątkom lat doświadczenia, zadbają nie tylko o Twój komfort podczas treningu, ale także o Twoje bezpieczeństwo. Jedną z nich jest technologia Speedwick, która ma za zadanie odprowadzać nadmiar potu z powierzchni skóry, dzięki czemu zachowasz komfortową suchość i będziesz mogła w pełni skupić się na swoim treningu.

CrossFit dla kobiet to coś więcej, niż tylko serie i powtórzenia – to sposób na oderwanie się od rzeczywistości, nieustanne udoskonalanie siebie i realizacja obranych celów. Odzież CrossFit damska z kolekcji Reebok wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających kobiet – teraz możesz trenować w świetnym stylu i pełnym komforcie – bez żadnych ograniczeń. Niech każda seria powtórzeń będzie źródłem satysfakcji, która płynie zarówno z przekraczania granic wytrzymałości, jak i z tego, że możesz przy tym świetnie wyglądać.

W stworzonej przez Reebok kolekcji CrossFit ubrania damskie łączą w sobie styl i funkcjonalność, dlatego możesz dawać z siebie wszystko w pełnym komforcie i jednocześnie zachwycać doskonałą stylizacją.