alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Koszulki · Sporty Walki

 
[25]

Koszulki do sportów walki od Reeboka pomogą Ci walczyć jak mistrz

Sporty walki są dziś niezwykle popularne. Wzrost zainteresowania w ostatnich latach dotyczy przede wszystkim mieszanych sztuk walki, jednak i te "klasyczne", jak choćby karate, cieszą się sporym powodzeniem. Ich popularność nie tylko wynika z tego, że posiadanie takich umiejętności podnosi nasze bezpieczeństwo, ale też jest to świetny, ogólnorozwojowy sport, dzięki któremu nasze ciało oraz umysł będą w lepszej kondycji. O ile na macie czy w ringu obowiązuje konkretny strój, o tyle przy treningach jest ich pełna dowolność. Nie da się jednak ukryć, że przy sporcie wymagającym bardzo dużej ruchliwości najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest odzież, która pozwala na swobodę. Koszulki do sportów walki od Reeboka zostały zaprojektowane właśnie z tą myślą.

Poczuj się swobodnie w koszulkach do sportów walki podczas każdego wymachu i kopnięcia

Poza treningiem siłowym, ważny jest również trening motoryczny. W końcu w sportach walki ważne jest nie tylko jak mocno uderzasz, ale też jak szybko to robisz. Kiedy pracujesz nad swoją szybkością, nic nie może Cię ograniczać. Właśnie dlatego Reebok stworzył całą serię t-shirtów combat, dzięki którym swobodnie możesz wykonywać każdy ruch. Szeroki wybór bawełnianych koszulek pozwoli wybrać tę, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Ponadto, jeśli trenujesz również na zewnątrz, warto mieć coś, co pozwoli zniwelować odczuwalność nieprzychylnych warunków. Wybierz koszulkę z technologią ACTIVCHILL, dzięki której zawsze zachowasz odpowiedni komfort termiczny.

Koszulka to nie wszystko – skompletuj pozostałe części stroju

Podobnie jak tułów oraz ręce, również nogi muszą mieć pełną swobodę podczas treningu. Kolejne kopnięcia możesz ćwiczyć dzięki dedykowanym spodniom dresowym lub krótki spodenkom. Tak, jak lubisz. Nie musisz już wybierać z ograniczonego asortymentu – Reebok daje Ci pełen wachlarz możliwości. Dopełnij strój rękawicami. Podczas treningu z workiem lub sparingu z partnerem dobrze jest mieć ochronę, która odpowiednio będzie absorbować siłę kolejnych uderzeń. Podobnie jest ze stopami. Biegając czy skacząc ze skakanką dobrze jest zadbać o amortyzację uderzeń o podłoże. Wybierając obuwie z odpowiednią powierzchnią pozwalasz odetchnąć swoim kolanom i plecom, dzięki czemu trudy ćwiczeń będą mniejsze.