alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

KILKA SŁÓW O MAISON MARGIELA

Założona w 1988 roku przez belgijskiego projektanta Martina Margielę, ta paryska marka od początków istnienia testowała granice mody.
 
W 2014 roku dyrektorem kreatywnym marki został John Galliano. Podchodził do krawiectwa, technik i rzemiosła jak rasowy odkrywca i malarz. Widząc w zwykłych rzeczach piękno, które umykało innym, potrafił tchnąć nowe życie w każdy detal.
 
Dekonstrukcja i dziedzictwo idą tu ręka w rękę, dając początek projektom, które na zawsze zmieniły wizerunek mody i wniosły ją na nowy poziom sztuki.

IKONICZNY MODEL ERY CYFROWEJ

Przedstawiamy efekt współpracy Maison Margiela x Reebok: buty w kilku wersjach kolorystycznych, które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne podczas pokazu mody Artisanal. Dwa najbardziej rozpoznawalne modele obu marek: Reebok Instapump Fury z 1994 roku z trailowym rodowodem i Tabi Maison Margiela z 1988 roku łączą siły w nowym, stylowym modelu.

TABI

Debiutujące na pokazie Margieli wiosna/lato 1989 roku buty z rozszczepionymi palcami dosłownie wstrząsnęły światem mody.

INSTAPUMP FURY

Sneakery, jakich świat nie widział. Zrodzone w wyobraźni Stevena Smitha buty Reebok Instapump Fury ujrzały światło dzienne w 1994 roku.