alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

KILKA SŁÓW O MAISON MARGIELA

Założona w 1988 roku przez belgijskiego projektanta Martina Margielę, ta paryska marka od początków istnienia testuje granice mody.


Od 2014 roku dyrektor kreatywny John Galliano tworzy zaskakująco innowacyjne i pełne artyzmu projekty przy zastosowaniu najwyższej jakości krawieckich technik i tajników rzemiosła.


Łącząc dekonstrukcję, ponadczasową estetykę i nowoczesne wzornictwo, tworzy projekty na pograniczu świata mody i sportu, które niezmiennie zaskakują i łamią konwencje stylu.

NA STYKU DWÓCH STYLÓW

Przedstawiamy kolejny rozdział ikonicznej współpracy Maison Margiela x Reebok.

Klasyczna sylwetka ozdobiona techniką „trompe-l’oeil” łączy w sobie funkcjonalność i innowacyjny styl prosto z pokazu mody.

TABI

Debiutujące na pokazie Margieli wiosna/lato 1989 roku buty z rozszczepionymi palcami dosłownie wstrząsnęły światem mody.

CLUB C

Flagowe buty Reebok Club C niezmiennie zachwycają ikoniczną sylwetką i ponadczasowym stylem.