alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

KILKA SŁÓW O MAISON MARGIELA

Założona w 1988 roku przez belgijskiego projektanta Martina Margielę, ta paryska marka od początków istnienia testuje granice mody.


Od 2014 roku dyrektor kreatywny John Galliano tworzy zaskakująco innowacyjne i pełne artyzmu projekty przy zastosowaniu najwyższej jakości krawieckich technik i tajników rzemiosła.


Łącząc dekonstrukcję, ponadczasową estetykę i nowoczesne wzornictwo, tworzy projekty na pograniczu świata mody i sportu, które niezmiennie zaskakują i łamią konwencje stylu.

ZUPEŁNIE NOWY GATUNEK BUTÓW

Przedstawiamy kolejny rozdział ikonicznej współpracy Maison Margiela x Reebok. Klasyczna, sportowa sylwetka i charakterystyczna forma noska łączą w sobie funkcjonalność i innowacyjny styl prosto z pokazu mody.
Classic Leather Tabi i Club C Maison Margiela z nowej kolekcji scalają buty Reebok z flagowym modelem domu Maison Margiela. Teraz dostępne w neutralnej kolorystyce.
Buty Maison Margiela Classic Leather Tabi
Wyprzedane

Buty Maison Margiela Classic Leather Tabi

Classics

Buty Maison Margiela Club C
Wyprzedane

Buty Maison Margiela Club C

Classics

TABI

Debiutujące na pokazie Margieli wiosna/lato 1989 roku buty z rozdzieloną konstrukcją noska dosłownie wstrząsnęły światem mody.

CLASSIC LEATHER & CLUB C

Dwa najbardziej rozpoznawalne modele butów Reebok – Classic Leather i Club C – rządzą modą uliczną nieprzerwanie od swojego debiutu. Teraz po raz pierwszy w historii te klasyczne sylwetki wkraczają do świata high fashion.