alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

NOWOCZESNY OLDSCHOOL

NICZYM
NIEOGRA
-NICZONA
KREATYWNOŚĆ

Zaprosiliśmy 18 artystów z całego świata, by tchnęli swoimi historiami życie w nasze Classic Leather Legacy. I tak, poszli na całość. Dołącz do nas już teraz i zajrzyj za kulisy ich pracy.

POZNAJ WSPÓŁTWÓRCÓW

ARCHIWALNY LOOK POWRACA

Classic Leather Legacy. Zanurz się w klimacie lat 70. rozbrzmiewających muzyką disco. Odkryj buty, które produkowaliśmy, gdy na ulicach królowały dzwony i okulary muchy. Jesteś gotowy dać krok w przeszłość?