Jaki jest czas oraz koszt dostawy?

Ostatnio zmienione: 11/24/21

Przy zamówieniu na kwotę co najmniej 110zt – dostawa jest bezpłatna! 
Poniższa tabela przedstawia orientacyjny czas dostawy w zależności od aktualnie dostępnej formy dostawy. Przewidywana data dostawy pojawi się podczas finalizowania zamówienia. 

 

Sposób dostawyCzas dostawyKoszt
Przesyłka standardowa do domu z DPDDni roboczych: 4-520 zł
Dostawa bezpłatna przy zamówieniu na kwotę co najmniej 110zt
Odbiór zamówienia w DPD punkcie odbioru.Dni roboczych: 4-520 zł
Dostawa bezpłatna przy zamówieniu na kwotę co najmniej 110zt
Czas dostawy może być dłuższy w przypadku produktów personalizowanychDni roboczych: +1-2 

 

 
Gdzie jest moje zamówienie? 
Jeśli chcesz monitorować
status swojego zamówienia, wejdź na stronę szczegółów zamówienia. Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, na pewno postaramy się zrobić to jak najszybciej.  Jeśli wysłaliśmy już do Ciebie wiadomość e-mail z kodem śledzenia przesyłki realizowanej przez DPD lub UPS, skorzystaj z załączonego w nim linku do monitorowania zamówienia, by mieć dostęp do najaktualniejszych informacji na temat dostawy.

Możliwe, że Twoje zamówienie zostało rozdzielone na kilka przesyłek, z których każda posiada oddzielny kod oraz link do monitorowania zamówienia.


Produkty w przedsprzedaży i produkty mające ponownie pojawić się w magazynie:
Pamiętaj, że: Produkty tymczasowo niedostępne, które można zamówić w przedsprzedaży, mają inny czas realizacji dostawy.  Więcej informacji znajdziesz tutaj, a szacowaną datę wysyłki możesz zobaczyć na stronie szczegółów zamówienia. 

Nie będzie Cię w domu, gdy nadejdzie przesyłka? 
Możesz zarządzać przesyłką, korzystając z linku monitorowania zamówienia, otrzymanego w e-mailu od: DPD lub UPS. Możesz przekierować przesyłkę do sąsiadów, pobliskiego punktu odbioru lub zmienić datę jej nadejścia.
 
Zasady wysyłki i ograniczenia:
  • Sklep reebok.pl może dostarczać towary wyłącznie na terenie Polski.
  • Nasi dostawcy pracują od poniedziałku do piątku.
  • Nie dostarczamy przesyłek do skrytek pocztowych.
  • Zamówienia wysyłane są tylko w dni robocze. Roboczymi są dni od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt państwowych w Polsce i w Niemczech.
  • Czas dostawy różni się w zależności od rodzaju zamawianych produktów, lokalizacji oraz sposobu wysyłki. Podczas wyprzedaży i promocji czas dostawy może się nieco wydłużyć. 
  • Personalizowanie produktu (np. dodanie imienia, numeru lub flagi) zajmuje około 1-2 dni roboczych. Podczas premiery nowych koszulek piłkarskich, w związku ze zwiększoną liczbą zamówień, czas dostawy może wydłużyć się o 2-4 dni.
  • Ze względu na trudności logistyczne w realizacji dostaw na niektórych odległych obszarach,  zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia i/lub przedstawienia dodatkowych warunków realizacji takiego zamówienia (na przykład uzależnienie dostawy od wartości minimalnej transakcji).
  • Nasi doradcy klienta poinformują Cię o anulowaniu zamówienia i/lub o dodatkowych warunkach jego realizacji tak szybko, jak to możliwe.
Dni wolne od pracy i dni, w których magazyny są zamknięte
Dostawa zamówień złożonych w święta państwowe lub na dzień przed nimi może potrwać dłużej. Weź to pod uwagę, składając zamówienie w poniższe dni: 01.01.21, 06.01.21, 04.04.21, 05.04.21, 01.05.21, 03.05.21, 23.05.21, 03.06.21, 15.08.21, 01.11.21, 11.11.21, 25.12.21, 26.12.21.

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00