W jaki sposób mogę dokonać zwrotu produktu(-ów)?

Ostatnio zmienione: 12/12/21

Są różne sposoby zwrotu zakupionych produktów; zależą one od miejsca zakupu. Produkty zakupione w sklepie internetowym adidas mogą być zwrócone tylko za pośrednictwem DPD. Produkty zakupione w stacjonarnym sklepie adidas mogą być zwrócone tylko w stacjonarnym sklepie Reebok.

Możesz za darmo zwrócić zamówiony produkt w ciągu 60 dni od daty otrzymania go bez podania powodu. Jeśli zamówienie dotarło do Ciebie w kilku przesyłkach, okres 60 dni rozpoczyna się w momencie otrzymania ostatniej przesyłki.

Pamiętaj, że możesz zwrócić zamówione produkty bez żadnych dodatkowych opłat, jeśli zwracane zamówienie odeślesz, korzystając z usług kurierskich tej samej firmy, która dostarczyła oryginalne zamówienie. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi zwrotów, które znajdują się poniżej.

1. Przejdź na stronę reebok.pl/zwroty , powiedz nam, które produkty chcesz zwrócić i dlaczego. Potwierdź swój zwrot.2. Zapakuj produkty, użyj dołączonej do opakowania etykiety zwrotów i naklej etykietę na poprzednią. 3. Oddaj przesyłkę do najbliższego punktu nadawczego firmy kurierskiej:

DPD

Jeśli nie możesz znaleźć etykiety zwrotów, nowa etykieta zostanie przesłana do Ciebie automatycznie po zakończeniu kroku 1. 


Rzeczy w niewłaściwym rozmiarze? Zamiast zwrócić, możesz za darmo wymienić je na rzeczy w innym rozmiarze. Więcej informacji na naszej stronie o możliwościach wymiany.

Zakładkę poświęconą polityce zwrotów
Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków i ograniczeń dotyczących zwrotów, sprawdź zakładkę poświęconą polityce zwrotów.

Rzeczy kupione za pobraniem
Chcesz zwrócić artykuł za który zapłaciłeś przy odbiorze? Przejdź do strony pomocy tutaj.

Jakie są zasady zwrotów maseczek na usta i nos?
Jeśli opakowanie z maseczkami na usta i nos nie zostało w żaden sposób otwarte i maseczki nie były przymierzane, można je zwrócić zgodnie z naszymi zasadami zwrotów. Zobacz 'Jakie są zasady zwrotów ' i 'W jaki sposób mogę dokonać zwrotu produktu(-ów) ', aby dowiedzieć się więcej.
Jeśli opakowanie z produktem zostało otwarte, to produktu nie można zwrócić, wymienić ani otrzymać za niego zwrotu pieniędzy. Ma to związek z ochroną zdrowia oraz charakterem produktu. Wyjątek stanowią tylko produkty, które mają wadę fabryczną.

Produkty zakupione w stacjonarnym sklepie Reebok
Jeśli chcesz zwrócić produkt zakupiony w sklepie Reebok, najlepiej będzie przynieść ten produkt do tego samego sklepu, w którym został zakupiony. Pamiętaj, aby przynieść ze sobą dowód zakupu (rachunek), a zwrotów można dokonać w czasie 60 dni od dnia zakupu. Pamiętaj, w naszych stacjonarnych sklepach nie możemy obecnie przyjmować zwrotów produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym. 

Produkty zakupione u autoryzowanego partnera
Jeśli produkty zostały zakupione u naszego autoryzowanego partnera, skontaktuj się z nim, gdyż nasi partnerzy mają własne zasady dotyczące zwrotów. Nie ma możliwości zwrotu do stacjonarnego sklepu Reebok produktu zakupionego w sklepie partnerskim.

Klarna: Jak przebiega zwrot produktów z Klarną?
W przypadku wyboru usługi Klarna jako metody płatności, jeżeli chcesz zwrócić jeden lub więcej produktów, odwiedź stronę portalu Klarna,aby poinformować firmę o zwrocie, co spowoduje wstrzymanie terminu płatności. 

Masz więcej pytań? Odwiedź naszą stronęKlarna – Odesłanie rzeczy i zwrot pieniędzy
 

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00