Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.

W Reebok tworzymy zupełnie nową rzeczywistość. Taką, w której plastik zyskuje drugie życie. A buty produkuje się z naturalnych składników.


Zmierzamy ku bardziej zrównoważonemu rozwojowi. Przed nami podróż pełna przygód. A tak planujemy dotrzeć do celu.

Materiały pochodzenia roślinnego.

Materiały wykorzystujące co najmniej 25% surowca pochodzenia roślinnego.

MATERIAŁY, KTÓRYCH UŻYWAMY

logo

ZASIEJMY NOWĄ IDEĘ

Nasze buty nowej generacji tworzymy z surowców dobrych z natury.


Każdy produkt roślinnego pochodzenia musi jednak sprostać wszystkim Twoim aktywnościom. Dlatego będziemy starać się przekraczać Twoje oczekiwania. Bo nie chcemy, byś musiał wybierać między sportową wydajnością a dobrem naszej planety.

Odkryj artykuły sportowe Reebok inspirowane zrównoważonym stylem życia

Nadszedł czas, by okazać naszej planecie więcej szacunku. To w końcu tutaj możemy bawić się, pracować, trenować i wzrastać w siłę. W Reebok na dobre zmieniamy zasady gry, tworząc produkty oparte na materiałach z recyklingu i na bazie surowców roślinnych. Tworzymy odzież i buty czerpiące ze zrównoważonego stylu życia, dzięki którym możemy działać z większą troską o środowisko. To jasne – sportowe osiągi mają znaczenie. Ciężko pracowaliśmy nad butami i ubraniami czerpiącymi z idei zrównoważonego rozwoju, które poradzą sobie z wyzwaniami Twojego treningu. Tak więc ruszaj do akcji i wyciśnij z siebie siódme poty. Zrównoważony trening nie oznacza, że masz iść na kompromis w kwestii solidności i trwałości używanych produktów. Z zapałem dbamy o najwyższą jakość artykułów sportowych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Wygląda na to, że troska o planetę to sport zespołowy.